Prester og ansatte

Dom-Alois2Sogneprest Dom Alois Arnstein Brodersen Can.Reg.
E-post: Alois.Brodersen@katolsk.no
Bolig: Parkveien 32, 5007 Bergen, tlf. privat 55 30 80 21
Kontor: Nygårdsgt. 3, 5015 Bergen
Tlf. kontor 55 21 59 60, mobiltlf. 48 27 72 82.

Kontortid: mandager og fredager. Les mer>>>

 

Dom-Lukas1Kapellan Dom Lukas Stefan Lorf-Wollesen Can.Reg. 

E-post:Lukas.Lorf-Wollesen@katolsk.no
Bolig: Parkveien 32, 5007 Bergen
tlf. privat 55 30 80 20,   mobil 976 05 327
Kontor: Nygårdsgt. 3, 5015 Bergen
Les mer>>>

 

 

image_miniKapellan Nguyen, Johannes Bjørn Tao Quoc (studentprest)
E-post: Tao.Nguyen@katolsk.no
Nygårdsgt. 3, 5015 Bergen
Tlf. 55 21 59 69,
Mobil 951 08 097
Les mer>>>

 

JoseKapellan José Johan Dumandan
E-post: Johan.Dumandan@katolsk.no
Adr.: Parkveien 32, 5007 Bergen
Tlf.: 55 21 59 55
Mobiltlf.: 474 74 176
Les mer>>>

 

Erik Andreas

Kapellan Erik Andreas Holth

E-post Erik.Andreas.Holth@katolsk.no

Mobiltlf: 924 89 033

Les mer>>>

 

zurKapellan Marek Zur
E-post: Marek.Zur@katolsk.no
Adr.: Hafstadvegen 29, 6800 Førde
Mobiltlf.: 474 69 946
Les mer>>>

 

 

janusz batko

Kapellan Janusz Batko

E-post: Janusz.Batko@katolsk.no
Tlf.: 55 24 41 13
Mobiltlf.: 990 98 456
Les mer>>>

 

 

                                    Kapellan Marcin Zych fra 1. september 2017

 

 

 

 


 Diakon

diakon-Henrik1Diakon Henrik von Achen
E-post: Henrik.Achen@katolsk.no
Ttlf. privat: 55 16 27 38
Tlf. arb.: 55 58 31 20
Les mer>>>

 

 


 Ansatte

organistAmund-DahlenKantor Amund Dahlen
E-post: amund.dahlen@gmail.com

Mob.: 922 37 635

 

 

 

pål

Menighetssekretær Pål Augland
Tlf: 55 21 59 50
epost: pal.augland@katolsk.no

 

 

 

stefan2.Katekesekoordinator
Stefan Bivand
Mandag 10-14 og fredag 10-12
Tlf.: 55 21 59 56
E-post: katekese.bergen@gmail.com

 

DSCN3534

Reidun Jofrid Kleppestrand
Fredag 10-14
Tlf.: 55 21 59 56
E-post: katekese.bergen@gmail.com

 

 

AnneSamuelsenMenighetsmedarbeider
Anne Samuelsen
tlf 55 21 59 56, tirsdag og torsdag 10.00-14.00
e-post: anne.samuelsen@katolsk.no

 

 
martak1Barne- og ungdomsarbeider
Marta Krakus
e-post: martwaluiza@gmail.com
mobil: 94291092.