Prester og ansatte

Dom-Alois2Sogneprest Dom Alois Arnstein Brodersen Can.Reg. E-post: Alois.Brodersen@katolsk.no Bolig: Parkveien 32, 5007 Bergen, tlf. privat 55 30 80 21 Kontor: Nygårdsgt. 3, 5015 Bergen Tlf. kontor 55 21 59 60, mobiltlf. 48 27 72 82. Kontortid: mandager og fredager. Les mer>>>

 

 

 

Dom-Lukas1Kapellan Dom Lukas Stefan Lorf-Wollesen Can.Reg.  E-post:Lukas.Lorf-Wollesen@katolsk.no Bolig: Parkveien 32, 5007 Bergen tlf. privat 55 30 80 20,   mobil 91 99 37 26 Kontor: Nygårdsgt. 3, 5015 Bergen Les mer>>>

 

 

 

 

image_mini

 

 

 

Kapellan Nguyen, Johannes Bjørn Tao Quoc (til 1.09.2018) E-post: Tao.Nguyen@katolsk.no Nygårdsgt. 3, 5015 Bergen Tlf. 55 21 59 69, Mobil 951 08 097 Les mer>>>

 

Erik-Andreas-238x300Kapellan Erik Andreas Holth E-post Erik.Andreas.Holth@katolsk.no Mobiltlf: 924 89 033 Les mer>>>

 

 

 

 

ab730035-fa8d-4852-8f69-4c11370b5cc3 Kapellan Alan Nelson Navales  Epost Alan.Navales@katolsk.no mobiltlf: 967 23 782 les mer

 

 

 

 

zurKapellan Marek Zur E-post: Marek.Zur@katolsk.no Adr.: Hafstadvegen 29, 6800 Førde Mobiltlf.: 474 69 946 Les mer>>>

 

 

 

 

janusz batko Kapellan Janusz Batko E-post: Janusz.Batko@katolsk.no Tlf.: 55 24 41 13 Mobiltlf.: 990 98 456 Les mer>>>

 

 

 

 

 710b48e9-2612-483d-8d20-c02ad75f2036Kapellan Marcin Zych Epost: Marcin.Zych@katolsk.no tlf 55 24 41 13    mobil: 479 75 712 Les mer


 

Diakon

diakon-Henrik1Diakon Henrik von Achen E-post: Henrik.Achen@katolsk.no Ttlf. privat: 55 16 27 38 Tlf. arb.: 55 58 31 20 Les mer>>>


 

Ansatte

organistAmund-Dahlen

 

 

 

Kantor Amund Dahlen E-post: amund.dahlen@gmail.com Mob.: 922 37 635

 

IF

 

 

 

 

Menighetssekretær Pål Augland Tlf: 55 21 59 50 epost: pal.augland@katolsk.no

 

stefan2.

 

 

Katekesekoordinator Stefan Bivand Mandag 10-14 og fredag 10-12 Tlf.: 55 21 59 56 E-post: katekese.bergen@gmail.com

DSCN3534

 

Reidun Jofrid Kleppestrand Fredag 10-14 Tlf.: 55 21 59 56 E-post: katekese.bergen@gmail.com  

 

AnneSamuelsen

 

Menighetsmedarbeider

Anne Samuelsen tlf 55 21 59 56, tirsdag og torsdag 10.00-14.00 e-post: anne.samuelsen@katolsk.no    

 

martak1Barne- og ungdomsarbeider Marta Krakus e-post: martwaluiza@gmail.com mobil: 94291092.