OGŁOSZENIA PARAFIALNE niedziela 20 grudnia 2020

Msze Święte w ciągu Świąt będą celerowane zgodnie z planem, który jest na stronie internetowej parafii : 50 osób w St. Paul kirke i 35 na Marias Minde.  Rejestracja elektroniczna na stronie internetowej parafii https://bergen.katolsk.no/ lub w języku polskim na http://www.bergenpol.com/. Na niektóre Msze Święte w okresie świątecznym będzie też dodatkowych 30 miejsc w Krypcie.

Parafia ma trudności finansowe – z powodu zamknięcia kościoła i ograniczonej ilości uczestniczących we Mszy Świętej datki składane na tacę są również zredukowane – o ponad płowę tego co zbierano zazwyczaj. W związku z tym prosimy o szczodre datki z okazji Świąt ! na tacę, albo jako  „JULEVIPPS” na nr 111576 . Proponujemy sumę  300 kr, ale każdy datek przyjęty będzie z wdzięcznością. Prosimy o rozpropagowanie tej wiadomości wśród znajomych.

Mozna też wpłacic na konto parafii 3624.07.60031.

Jest też możliwość uzyskania ulgi podatkowej, jesli będziemy wpłacać regularnie – więcej informacji na stronie internetowej

Prosimy też o rejestrowanie się w parafii, jeśli ktoś jeszcze tego nie zrobił. Formularz rejestracyjne można znaleźć z tyłu kościoła, wypełnić i oddać w zakrystii. Rejestracja nie wiąże się z ponoszeniem kosztów.

«St. Olav kirkeblad», pismo diecezjalne, wysyłane jest za darmo pocztą do wszystkich, którzy tego pragną. W ostatnim numerze 3/2020 jest dużo naszej parafii i wywiad  ks. proboszczem – można pobrać “próbny” egzemplarz z tyłu kościoła lub w biurze parafialnym. Pismo zawiera wiele ciekawych artykułów i piekne ilustracje wykonane przrz polską artystkę Małgorzatę Piotrowską. Zachęcamy naszych parafian do subskrypcji ! Wyślij SMS nr 96943490 z hasłem STOLAV oraz nazwisko i adres.