KUNNGJØRINGER SØNDAG 8. JANUAR 2023

-Katolsk forum inviterer til årets første møte torsdag 12. januar kl. 19.45 på skolens personalrom. Msgr. Torbjørn Olsen vil kåsere om kirkelige strømninger i vår tid. Inngangspenger kr. 30. Alle er hjertelig velkomne.

-Det blir orgelkonsert i St.Paul kirke lørdag 14.januar kl.14.30. Jonas Apeland Salomonsen spiller «Herrens fødsel» av Olivier Messiaen. Innledning ved Gunnar Danbolt.

-Dom Gregor, den ansvarlige prest for ministrantlaget, inviterer alle ministranter og nye kandidater til fellesmøte lørdag 14. januar kl. 15-16 i Krypten.

-Menigheten er blitt oppfordret av p. Myron Kuspys, ukrainsk sjelesørger i Norge, om å bidra til å kjøpe inn strømaggregater til Ukraina. I vinterkulden sitter mange folk uten strøm til matlaging og oppvarming. Vi kan bidra til å kjøpe inn strømaggregater. Vi har allerede fått inn penger til tre aggregater (de koster ca. 11.000 kr per stykk) men vi anmoder dere om å støtte opp om innsamlingen så vi kan kjøpe flere. Dere kan bruke menighetens Vippsnummer til nødhjelp 617931.

————————————————————-Etter høymessen er alle hjertelig velkommen til kirkekaffe i krypten.