OGŁOSZENIA PARAFIALNE niedziela 19 lutego 2023

Wielki Post rozpoczyna się w środę 22 lutego. Prosimy o przyniesienie zeszłorocznych palm do biura parafialnego najpóźniej we wtorek- zostaną one spalone a popiół użyty w środę popielcową do posypania głów wiernych.

Rozkład Mszy Świętych w środę popielcowa jest na tablicy ogłoszeń oraz  tu. W w języku polskim  Msza Święta w kościele Św. Pawła o godz 17.30.

Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii głosić będzie ks. Louis Tien w dniach 24 – 26 lutego. Ks,.Tien z Kristiansand. Ks Tien był wiele lat wikarym w naszej parafii. Temat. O umocnieniu w nadziei i zaufaniu Bogu.  (Å styrkes i håp og tillit til Gud!). Zapraszamy na dni skupienia w ciszy, modlitwie i refleksji. Na rekolekcje prosimy o przyniesienie Pisma Świętego i różańca. Więcej informacji na plakacie.

– Kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa rozpoczyna się w poniedziałek 27 lutego o godz. 18.00 -20.00  w sali parafialnej na 4 piętrze. Spotkania w poniedziałki do 27 marca. Wszyscy pragnący zawrzeć sakramentalny związek maja obowiązek uczestniczenia w kursie. Zgłoszenia w biurze parafialnym lub do księdza.