OGŁOSZENIA PARAFIALNE niedziela 30 kwietnia 2023

W poniedzialek 1 maja Siotry Matki Teresy i Legion Maryi zapraszają na pielgrzymkę pieszą do Marias Minde. Początek z St. Paul kirke o godz 11. Zakończenie około godz 14.00

Czwartek 4. Maja zapraszamy na nieszpory i modlitwe o powłoania o godz 18.00

Również 4 maja po Mszy Świętej wieczornej zapraszamy na całonocną Adorację Serca Pana Jezusa. Zgłoszenia do Sióstr Matki Teresy . tlf. 55215970.

W soboe 6 maja zapraszamy 3-latki o 6-latki na Msze Święta dzla dzieci na Marias Minde o godz 12.00 Po MSzy Swiętej dzieci otrzymają książki

W sobote 6 maja katechetka Jofrid i Dom Gregor zapraszają ministrantów i młodziez do Krypty o godz14.30. Spotkaanie zapoznawcze, posiłek i film o Fatimie. Zakończenie nabożeństwej w kościele. Ze wzgledu na konieczność zamówienia jedzenia prosumi o zgłoszenia do Jofrid katekese.bergen@katolsk.no.

W sobote 6 maja o godz 17 zapraszamy na nabożeństwo fatimskie. W niedzielę 7 maja nowowyświęcony kapłan, Trym Hellesvig, z naszek parafii,  przyjeżdża do Bergen  – do domu! Odprawi on Mszę Swiętą o godz 11 w St. Paul kirke a po Mszy Świętej udzieli  w kościele błogosławieństwa prymicyjnego . Następnie zapraszamy na kawę do Krypty gdzie będzie mozna porozmawiać z p. Trym. To wielka radość dla naszej parafii!

Z powodu uroczystości Bierzmowania nie będzie Sumy o godz 11.00 w niedzielę 14 maja w kościele Świętego Pawła / miejsca zarezerwowane dla bierzmowanych i ich rodzin. Sakrament bierzmowania – w sobota 13go i niedziela 14go maja o godz. 10.30 i 13.00.