KUNNGJØRINGER SØNDAG 6. JANUAR 2019

tn_IMG_2813 (2)

– Menigheten har store utgifter (mer enn 12 millioner kroner) knyttet til renovering av prestegården. Tak og vinduer og fasaden måtte fornyes. Et bidrag til oppussingsarbeidet vil derfor være svært kjærkomment. Du kan bruke VIPPS, bankterminalen bak i Kirken eller bankkontonummer 362 434 83 098.

 

– Det arrangeres Hellig-tre-kongers-fest i gymsalen på skolen søndag den 6.januar kl. 12.30 –15.00. For dem som ikke har meldt seg på, er det mulig å bare møte opp ved inngangen. Det er godt med plass.

 

-Katolsk Forum starter opp igjen tirsdag 15. januar. Foredraget er av Pater Reidar Voith og tittelen er “Reformasjonen sett fra et katolsk perspektiv”. Det finner sted kl. 19.45 i skolens personalrom. Inngangspenger kr. 30.

 

-Menigheten arrangerer leir for ungdom på Kvamsskogen i vinterferien. Se brosjyre ved utgangen.

 

 

– Kollekten denne helgen går i sin helhet til Barne-Missio, dvs. De pavelige Misjonsverker som over hele verden hjelper barn i nød.

————————————————————-(I høymessen) -Etter høymessen er alle hjertelig velkommen til kirkekaffe i krypten.