KUNNGJØRINGER SØNDAG 3. MAI 2015

– Caritas St.Paul inviterer til gratis norskkurs for nybegynnere. Kurset holdes søndager kl. 13.00
De som kan litt norsk fra før er velkommen til språkkafe søndager kl. 15. For mer informasjon og påmelding: Se oppslag utenfor Birgittakjelleren.
– Arbeidet med ombygging av orgelgalleriene i kirken er begynt. Det medfører at alle aktiviteter i kirken unntatt messer og eventuelle begravelser faller bort i mai måned. Arbeidet pågår fra kl. 7 om morgenen til kl. 18.30. om kvelden.
Menigheten oppfordres til å følge med på web-siden, da det kan komme til stengning av kirken pga. byggearbeidene.

– Vår sogneprest dom Alois fyller 60 år 30 august. Vi feirer dette i menigheten søndag 6. september. Menighetsrådet oppfordrer menigheten til å bidra til bursdagsgaven, som etter jubilantens ønske skal gå til orgelet. Pengene kan settes inn på orgelkonto 3624.27.59537 og merkes «gave til Dom Alois 60-årsdag».
————————————————————-
(I høymessen)
Alle er hjertelig velkommen til kirkekaffe i Krypten.