OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela 27 listopada 2022

W środę 16 listopada w Gemert w Holandìi skąd pochodził, zmarł ks.Michel Beckers, dwukrotny proboszcz w naszej parafii w latach  1976-1982 i 1994-2003. Miał 82 lata. Wielu parafian wspomina ze wzruszeniem Księdza Beckersa. Msza Święta w intencji zmarłego będzie odprawiona we wtorek 29 listopada o godz 19.00. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie.

Młodzi Katolicy w Bergen zapraszają na spotaie w czwartek 1 grudnia w godz17 – 19 w Krypcie. Rozpoczynamy Akcje Adwentowa.

– Zapraszamy na Adoracje Najświętszego Serca Pana Jezua w nocy z czwartku 1go na piątek 2 grudnia. Początek po Mszy Swiętej wieczornej w czwartek. Więcej informacji u sióstr Matki Teresy tlf 55215960

– W następną niedzielę 4 grudnia (2 niedziela Adwentu (nasza parafia prowadzi nabożeństwo i zapalenie świecy adwentowej na Fløien o godz 13.15. Zapraszamy.

Caritas Bergen zatrudniło nową kierowniczkę – Maritę Moe Sandven. Marita jest katoliczka w naszej parafii i przejmuje obowiązki po Hroar Espeland,  który przechodzi na emeryturę. Przedstawimy Marite parafianom podczas spotkania przy kawie w niedzielę 4 grudnia po Sumie o goz 11.00

-Katolsk Forum zaprasza na spotkanie w czwartek 8 grudnia o godz 19.45 w pokoju nauczycielskim. Tym razem tematem są „Tradycje Bożonarodzeniowe w różnych grupach etenicznych”  . Prrzedstawiciele trzech różnych grup w naszej parafii będą opowiadać o swoich tradycjach.