KUNNGJØRINGER SØNDAG 18. DESEMBER 2022

-Biskopen og sognepresten har bestemt at vi gjennomfører en bred samtale om fellesskap i menigheten. Dette er en del av pavens synodale prosess. Menighetsrådet arrangerer åpne kvelder hvor alle medlemmer i menigheten er velkomne til uformelle og åpne samtaler i små grupper. Siste mulighet er kommende torsdag, fremmøte kl. 18 i krypten. 

– Det vil ikke bli julemarked i menighetsregi dette året, men det vil være strikkeprodukter fra Caritas strikkeklubb og bøker mm til salgs på menighetskontoret frem til jul.

-Menighetens speidergruppe for gutter har julebål dagen før nyttårsaften, fredag 30. desember. Vi feirer med grilling, gløgg, bålkos og lek. Det er bare å møte opp ved nedre stasjon på Fløibanen kl. 12. Se oppslag bak i kirken.

-Menigheten inviterer til julefest for store og små lørdag 7. januar kl. 16-18.30 i krypten. Det blir julemeditasjon, film, julesanger og fellesmåltid. Bidra gjerne med julesanger på ditt språk.

Ta med litt mat, f.eks julekaker til fellesmåltidet. Vi serverer kaffe og brus. Ingen påmelding.

————————————————————-Etter høymessen er alle hjertelig velkommen til kirkekaffe i krypten.