KUNNGJØRINGER SØNDAG 1. JANUAR 2023

Førstkommende tirsdag, 3. januar, feires requiemmesse for vår tidligere pave kl 19.00 i St. Paul kirke

– Det blir vesper med bønn for kall i kirken torsdag 5. januar kl. 18.

-St. Paul menighet inviterer til sakraments-tilbedelse for Jesu hellige hjerte i kirken natten mellom torsdag 5. til fredag 6. januar. Oppstart etter kveldsmessen. For mer informasjon og påmelding kontakt Moder Teresa søstrene på telefonnr. 55215970. Alle er velkomne.

Lørdag 7. januar inviteres menighetens foreldre og andre interesserte til temasamlinger: Kjønnsideologi i skolen og samfunnet kl 10.15 – 12.00 ved Tone Else Frantzen, representant for foreldrenettverket, og om Kroppens teologi kl 13 -14.00 ved Erik Andvik. Begge samlingene blir på personalrommet på St. Paul skole.

-Menigheten inviterer til julefest for store og små lørdag 7. januar kl. 16-18.30 i krypten. Det blir julemeditasjon, film, julesanger og fellesmåltid. Bidra gjerne med julesanger på ditt språk.

Ta med litt mat, f.eks julekaker til fellesmåltidet. Vi serverer kaffe og brus. Ingen påmelding.

-Katolsk forum inviterer til årets første møte torsdag 12. januar kl. 19.45 på skolens personalrom. Msgr. Torbjørn Olsen vil kåsere om kirkelige strømninger i vår tid. Inngangspenger kr. 30. Alle er hjertelig velkomne.