OGŁOSZENIA PARAFIALNE niedziela 5 lutego 2023

Katolsk forum zaprasza na spotkanie w czwartek 9 lutego o 19.45 w pokoju nauczycielskim. Wykład wygłosi dominikanka siostra Ragnhild Bjelland OP z Katarinahjemme w Oslo. Temat:”Muzyka liturgiczna to pieśń serca”. Wstęp 30 kr.

– Rekolekcje Wielkopostne w naszej parafii głosić będzie ks. Louis Tien w dniach 24 – 26 lutego. Ks,.Tien z Kristiansand. Ks Tien był wiele lat wikarym w naszej parafii. Temat. O umocnieniu w nadziei i zaufaniu Bogu.  (Å styrkes i håp og tillit til Gud!). Zapraszamy na dni skupienia w ciszy, modlitwie i refleksji. Na rekolekcje prosimy o przyniesienie Pisma Świętego i różańca. Więcej informacji na plakacie.

– Kurs przygotowujący do sakramentu małżeństwa rozpoczyna się w poniedziałek 27 lutego o godz. 18.00 -20.00  w sali parafialnej na 4 piętrze. Spotkania w poniedziałki do 27 marca. Wszyscy pragnący zawrzeć sakramentalny związek maja obowiązek uczestniczenia w kursie. Zgłoszenia w biurze parafialnym lub do księdza.

W czasie wakacji zimowych, poniedziałek 27 lutego – środa 1 marca organizujemy spotkanie/kurs dla ministrantów i dzieci i młodzieży w wielu 10 -19 lat.w szkole świętego Pawła w godzinach 10.00 – 16.00. Nauczymy się więcej o liturgi, Mszy Świętej i służbie ministranckiej. Wspólny posiłek i zabawy, abyśmy się lepiej poznali. Zgłoszenia do koordynatorki katechezy Jofrid Kleppestrand w terminie do 12 lutego.

  • Po sumie o godz. 11.00 zapraszamy na kawę do krypty.