OGŁOSZENIA PARAFIALNE niedziela 21 stycznia 2024

Masz może czas w ciągu dnia  i ochotę by pomóc nowoprzybyłym do naszego miasta? Caritas Bergen potrzebuje wolontariuszy. Nie sa potrzebne specjakne kompetencji – zgłoś się do zarządu Caritasu – Erika Andvika tlf 45476056.

 W niedzielę 28 stycznia festyn z okazji Święta patrona naszej parafii – Nawrócenie Swiętego Pawła. Zaczynamy Mszą Świętą o godz 11 po czym festyn w Sali gimnastycznej z programem i loteria. Komitet organizacyjny zaprasza do wzięcia udziału  zgłaszanie punktów do programu. Prosimy o szybki kontakt z Flaviusem til 48435609.

– Kurs przygotowujący do małżeństwa rozpocznie sie w poniedziałek 19 lutego o godz 18 – 20 w Sali konferencyjnej na 4 piętrze i będzie kontynuowany przez cztery kolejne poniedziałki. Kurs jest obowiązkowy dla osób które pragną zawrzeć związek małżeński w Kościele.