Ogłoszenia Parafialne niedziela 24 stycznia

Kurs przygotowujący do małżeństwa (w jęz. norweskim) rozpoczyna się w czwartek 11 lutego o godz 18.30. Pięć spotkań. Wszystkie osoby, które pragną zawrzeć związek małżeński muszą odbyć kurs przygotowawczy. Zapraszamy wszystkich, którzy planują ślub wiosną lub latem 2016. Zgłoszenia w biurze parafialnym.

Przypominamy o festynie parafialnym w niedzielę 24 stycznia – w wigilie Święta Nawrócenia św.Pawła. Po uroczystej Mszy Św o godz 11.00 festyn dla całej parafii w Sali gimnastycznej, potrawy z różnych krajów, oraz program kulturalny. Serdecznie zapraszamy.

We wtorek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego, zwane Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. Podczas Mszy Świętej wieczornej poświęcenie świec, które używamy w kościele w ciągu całego roku oraz procesja ze świecami. Po Mszy Św. będzie można otrzymać Błogosławieństwo Św. Błażeja.

2 lutego to również dzień modlitwy za Życie Konsekrowane – o powołania zakonne i kapłańskie w naszej diecezji. W kaplicy Sióstr Matki Teresy całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu od godz 7.30 – 18.00.

W dniach 6 -7 lutego wizytacja biskupia w naszej parafii. W niedzielę 7 lutego o godz. 11.00 Msza Sw.Pontyfikalna i jednocześnie wprowadzenie ks.Erika Andreasa Holtha jako wikarego w naszej parafii. Po Mszy Św. możliwość spotkania z ks. Biskupem przy kawie w sali gimnastycznej.

Po Sumie o godz 11.00 zapraszamy na kawę do Krypty.