Vellykket menighetsfest

barnedans

 

Søndag 24. januar feiret menigheten Pauli omvendelsesfest med Høymesse og fest i gymsalen. Sognepresten talte til forsamlingen – om Paulus og om at vi alle som er sendt i hans fotspor. Det var salg av spennende matretter og et stort utvalg av kaker. Underholdningen var som alltid på topp – Samba Brasil skapte stor stemning og latter, mens barnekorene stod for vakre innslag. Elever fra St Paul skole fortalte om apostelen Paulus, det var Paulusquiz og Caritas-lotteri. Som den ekte katolske menigheten vi er, var det også bidrag fra mange verdensdeler. I år var det afrikansk sang fra Burundi og Rwanda, samt en fantastisk dans fra Filippinene – til stor begeistring fra publikum. Bergens varaordfører Marita Moltu var til stede i messen og på festen – takk for at du kom!

Takk til alle som bidro til festen!

pretene

tamil

polsk

kor

DA

br

mm

roystan

DSC_2702

 

 

DSC_2715