OGŁOSZENIA PARAFIALNE niedziela 10 czerwca 2018

W sobotę i niedzielę 9 i 10 czerwca wybory do rady parafialnej po każdej Mszy Św. Głos można oddać w Krypcie. Na liście wyborczej jest 22 kandydatów. Wszyscy bierzmowani zarejestrowani w naszej parafii maja prawo głosu. Lista kandydatów znajduje się na tablicy przed kościołem i na kartach wyborczych. Należy zakreślić 6 kandydatów.

– W sobotę 16 czerwca Studencka grupa Fides zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu o godz 19.00

– W następna niedzielę 17 czerwca po Sumie zapisy na przygotowanie do sakramentu bierzmowania w języku norweskim – młodzieź urodzona w roku 2005. Przygotowanie trwa dwa lata.

– W sobote 23 czerwca nasza parafia weźmie udział w modlitwie i pieśni w czasie ekumenicznego spotkania „Kron Ham” – „Koronujmy Go”, na Bergenhus festning. W związku z tym organizujemy wspólny chór parafialny. Ćwiczenia chóru w środę 13 czerwca i 20 czerwca o godz 20.00 – 22.00. Chór ten zaśpiewa na Bergenhus 23.06. o godz 17.45. – Tantum ergo i dwie pieśni afrykańskie. Zapraszamy wszystkich do udziału – każdy może i potrafi śpiewać!!

Organizatorzy potrzebują równiez wolontariuszy, którzy moga pomóc w tym dniu «kronham2018.no»

Po Sumie o godz 11.00 zapraszamy na kawę do Krypty  –  i głosowanie!