OGŁOSZENIA PARAFIALNE niedziela 17 czerwca 2018

  • Po Sumie 17 czerwca zapisy na przygotowanie do sakramentu do bierzmowania w Audytorium w szkole. Prosimy o zgłaszanie dzieci na katechezę – wszystkie grupy wiekowe.
  • We wrześniu będziezorganizowany kolejny kurs dla dorosłych, którzy chcą prowadzisć katekchezę Dobrego Pasterza. Więcej infrmacji na stronie internetowej parafii
  • W zeszłym tygodniu odbyły się wybory do Rady Parafialnej. Wybrane na członków Rady zostały następujące osoby: Anne Samuelsen, Ewa Bivand, Krzysztof Śledzki, Dorota Kliczewska, Marek Ukraiński i Thu Nguyen, a na zastępców: Eugene Sebastian i Long Huu Phan. Ksiąz proboszcz mianuje dodatkowo, za zgodą ks biskupa, 4 osoby. Nazwiska zostaną podane do wiadomości z chwilą mianowania.
  • – Przypominamy że w sobote 23 czerwca nasza parafia weźmie udział w modlitwie i pieśni w czasie ekumenicznego spotkania „Kron Ham” – „Koronujmy Go”, na Bergenhus festning. Spotkanie trwa przez cały dzień od godz 10.00. Nasza parafia uczestniczyć będzie w modlitwie o godz 10.40 – 11.
  • W nastepną niedzielę 24.06 siostry z klsztoru Św Elżbiety w Mińsku będ,a sprzedawały ikony pisane prze pacjentów w ich domu opieki.
  • Po Sumie o godz 11.00 zapraszamy na kawę do Krypty