OGŁOSZENIA PARAFIALNE Niedziela 11 września 2022

Zgodnie z życzeniem Ojca Świętego ostatnia niedziela Migracji. W związku z tym podczas kawy po Sumie będzie można zapoznać się ze świadectwami uchodźców w naszej parafii.

Seminarzysta Mathias Ledum był w naszej parafii na praktyce przez ostatnie cztery tygodnie. Tej niedzieli jest na obozie z konfirmantami i dlatego nie może się pożegnać nami osobiście.  Dlatego też zostawił wiadomość na tablicy ogłoszeń ..

  – Zainteresowanych wsparciem dla Seminarium Duchownego Swiętego Eysteina w Oslo zachęcamy do zostania Przyjaciółmi Seminarium – Seminarets venner i wspierania seminarium modlitwą i datkami. Broszury leżą z tylu kościoła. Także kontakt do Rektora Seminarium ks BjørnaTao Nguyena. Adres mailowy rektor.steystein@okb.katolsk.noPo sumie zapraszamy na kawę do Krypty.