OGŁOSZENIA PARAFIALNE niedziela 19 listopada 2017

Katolsk Forum zaprasza na spotkanie we wtorek 21 listopada o 19.45 w pokoju nauczycielskim St.Paul skole. Dag Øivind Østereng teolog, pisarz, wcześniej pastor w norweskim kościele luterańskim będzie mówił nt „Moja droga do Kościoła. Co znalazłem? Co porzuciłem?” Wstęp 30 koron

W sobotę 25 listopada o 16.00 w kościele promocja płyty CD «Colours of Saint Paul». Orgelklubben Ferdinand jest inicjatorem tego przedsięwzięcia. Świetny prezent gwiazdkowy!

W sobotę i niedzielę 25 i 26 listopada odwiedzi naszą parafię ks. biskup Cantilias z Filipin. Poprowadzi on rekolkecje dla Filipińczyków oraz odprawi Mszę Św po łacinie w sobotę i po angielsku w niedzielę o 18.00.

Apelujemy do wszystkich, którzy jeszcze nie są zarejestrowani w naszej parafii o dokonanie rejestracji. Formularze są dostępne z tyłu kościoła – można oddać w zakrystii lub w biurze parafianym . Można też dokononać rejestracji wysyłając sms – informacja na formularzu.

Po sumie o godz 11.00 zapraszamy do Krypty na kawę i ciasto.